f+ kozmetik /alışveriş /dedikodu: Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj İncelemesi

2 Temmuz 2015 Perşembe

Yves Rocher Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj İncelemesi

Sevgili okurlar ,sizinle son zamanlarda severek kullandığım Yves Rocher markasına ait ultra kalıcı rujla ilgili görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle bu markayla ilgili genel olarak bilgi verecek olursak  Fransız markası olan Yves Rocher, bitkisel kozmetik ürünleri ile tanınan bir marka.Ürünlerinin büyük bir çoğunluğunu severek kullandım. Cilt bakım ürünleri kadar renkli kozmetik ürünleri de başarılı buluyorum.Özellikle içeriğinin bitkisel ağırlıklı olması içimi bir nebze rahatlatıyor. Tabi ki bitkisel olduğu için paket ömürleri kısa ama bunu doğallıklarına veriyoruz artık. Sonuçta ne kadar katkı maddesi giriyorsa bir ürünün içine raf ömrü o kadar uzuyor.                                       Ruja gelecek olursak rujun tam adı              ULTRA YOĞUN RENKLİ KALICI RUJ ,
aldığım günden beri zevkle kullanıyorum. Bendeki renk keskin eflatun 22 numara.
                                                                                          Son derece güzel bir eflatun rengi beyaz tenlilerde harika duruyor. Sürümü çok kolay satin bitişli çizgilere dolmayan dudakları yumuşacık gösteren bir yapısı var. Paketlemesi çok şık.
Dudaklari kesinlikle kurutmuyor.Dudaklarımin içinden uzama yapmadi. tek sorun bence vaadettiği kadar kalıcı değil, tabi normal rujlara göre daha kalıcı.kullanım süresi 6 ay bu da doğal içerikli olmasından kaynaklanıyor. An itibari ile fiyatı 47.90 tl online satışları da mevcut internete özel indirimler yapılıyor linki : http://www.yvesrocher.com.tr/fakat büyük indirimlerde yarı fiyatına alabilirsiniz:-)

1 yorum:

  1. Merhaba Fatma Hanım :)
    Buypasa.com çok yakında açılıyor. Yves Rocher ürünleri en uygun fiyat garantisi ile sizi bekliyor. Detaylı bilgi için http://sanalpazar24.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

    YanıtlaSil