f+ kozmetik /alışveriş /dedikodu: THE BALM NUDE DUDE PALET İNCELEMESİ

29 Haziran 2015 Pazartesi

THE BALM NUDE DUDE PALET İNCELEMESİ

Merhaba kızlar,
Bugün sizlerle herkesin çok sevdiği ve indirim günlerinde reyonlarının çılgınlar gibi talan edildiği The Balm markasına ait NUDE DUDE far paletinden bahsedeceğim. Tabi palete geçmeden önce markadan biraz bahsetmek istiyorum.

Marka Amerikada yüksek fiyatlarla satılırken ülkemizde son derece uygun fiyatlara pazarlanıyor. Bildiğim kadarıyla şu an sadece GRATİS'lerde. The Balm markası paraben içermiyor. Özellikle far paketleri ile ortalığı salladı. İnanılmaz orjinal ve güzel ambalajlarından söz etmeye gerek bile yok. Farlar biraz tozutma yapsada kalıcılıklarına ve renk vermelerine diyecek söz yok. Kısacası THE BALM markasına bayılıyorum. Ülkemizde yurt dışına göre hem daha uygun fiyata satılıyor hemde gratis'in özel günlerde yaptığı %50 indirimlerle inanılmaz komik fiyatlara düşüyor . Size tavsiyem Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi önemli günlerde mutlaka gratise gidin ve the balmdan birşeyler kapın;-)

Asıl konumuz olan NUDE DUDE paletine gelecek olursak önce nerden başlayayım bilmiyorum.Çook sevimli ambalajından mı renklerin muhteşemliğinden mi kalıcılığından mı?

           Palet böyle güzel bir ambalajla geliyor.


     İç içe geçmiş iki kutu şeklinde koruma kabı var.

           Paket mıknatıslı ve büyük bir aynası var


Paleti açtığınızda sizi 6 adet biscolata modunda bey karşılıyor:-D Gerçekten ben bu paletin dizaynına ve resimlemesine bayıldım:-) Aynası da büyük ve palete sağlam bir şekilde sabitlenmiş. Yerinde oynama yapmıyor. Gördüğünüz gibi içinden hem kaş hemde göz için kullanılabilecek bir fırça çıkıyor. Bu fırçayı kaşlarınızı doldurmak ve farı gözünüze yaymak için kullanabilirsiniz.

Farları daha yakından grup grup inceleyecek olursak, baş tarafta açık renkler var. Ben ilk iki rengi daha çok göz kapağına yaymak ya da kaş altını aydınlatmak için kullanıyorum

Kahve tonlarında 3 adet renk var bunlarla kaş kemiğinizi belirginleştirebilirsiniz. Pembe tonlar çok kullanışlı biri sedefli biri mat ikisi de son derece kullanışlı.
Sonda ki 4 renk koyu renkler gece makyajında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Friendly rengi mat diğer üç renk ışıltılı.

                              Swatchları şu şekilde                                                Farların kalıcılıkları güzel. THE BALM'ın göz bazı
Put a lid on it ile kalıcılığını daha da artırabilirsiniz

        (Bu ürünün incelemesini ayrıca yapacagim)

Paletin şu an 60-70 lira arası bir fiyatı var. İndirimlerde 30-35 lira civarında bir ücrete sahip olabilirsiniz. Bayram yaklaştığı için Gratis'ten yine güzel bir indirim bekliyorum. Bayramda bir uğramanız şiddetle önerilir:-) Umarım yazımı beğenmişsinizdir. Umarım faydalı olabilmişimdir. Bir sonra ki inceleme yazımda görüşmek üzere hoşçakalın:-)

4 yorum:

  1. Cnm bnm bloguna davet etmissin hemen geldim gorusmek uzere ;)

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ettim canım:-)görüşmek üzere:-)

    YanıtlaSil
  3. güzel paylaşım, ellerine sağlık

    YanıtlaSil